Про права людини по-міліцейськи

Про права людини по-міліцейськи

Коли новий міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов сказав, що реформування УВС треба починати з себе, я зрадів.

Видео дня

Ну, дійсно, скільки можна тасувати засалену колоду районних підрозділів? У той же час розширювати штат у центральному апараті, аби гарно прилаштувати своїх друзів та партійних "камрадів". Наприклад, я ніколи не міг добитися відповіді на запитання: які функціональні обов'язки у створених Луценком так званих представників міністра в областях? Хіба начальник УВС не представник міністра?

Коротше кажучи, нісенітниця якась. Але ця нісенітниця досить дорого обходиться державі. Кожен такий представник хоче мати персональний кабінет, машину, зарплату. У той самий час життя людей від цього безпечнішим аж ніяк не стає.

Саме тому рішення про скорочення таких представників міністра я розцінюю як повністю логічне. Та як радник міністра повністю підтримую цю ініціативу.

Ще я подумав: таке рішення не зможуть використати команди чорних піарщиків, що будуватимуть свою гру на проблемах МВС. Але я помилявся. Вони почали вигадувати, що хтось у МВС намагається скоротити моніторинг забезпечення прав людини. Тому спеціально для тих, хто полюбляє перекручувати факти, офіційно наголошую: Міністр прийняв рішення щодо скорочення бюджетних посад апарату міністра з 54 до 28. Тобто скорочено було саме представників в областях. А посади уповноважених здійснювати моніторинг дотримання прав людини в діяльності ОВС ніхто ліквідувати не збирався.

Правий був персонаж А. Конан-Дойля, сказавши: "... і моя тобі порада, Шерлок: цього разу ти матимеш справу не з кримінальним світом, а з політикою. Тому не вір жодній людині та жодному слову".

Костянтин Стогній