newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кириленко не піде в коаліцію

207
Кириленко не піде в коаліцію

Депутатська група ''За Україну!'', що входить до складу фракції НУ-НС, не входитиме в коаліцію з БЮТ або Партією регіонів в обмін на якісь посади. 

Видео дня

Про це журналістів повідомив лідер групи ''За Україну!'' В'ячеслав Кириленко, коментуючи заяву члена його групи Ксенії Ляпіної, що група готова повернутися до складу коаліції з БЮТ, якщо прем'єр-міністром буде Віктор Ющенко.

За словами В'ячеслава Кириленка, слова Ляпіної були вирвані з контексту. ''Ми не входимо в коаліцію з БЮТ, так само ми не маємо наміру входити в коаліцію з Партією регіонів з принципових міркувань'', - сказав він.

В'ячеслав Кириленко додав, що вимога збору підписів на підтвердження діяльності коаліції є провокацією. ''Закон зворотної сили не має. Якщо коаліційний спікер хотів би сам розвалити коаліцію, то нехай прямо про це і скаже'', - сказав він.

По словах Кириленка, ''конкретні прізвища на якісь посади на засіданнях групи ''За Україну!'' не обговорювалися, ніякі рішення не починали і прийматися не будуть'', повідомляє УНІАН.