newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович прийме іноземних гостей в Українському будинку

195
Янукович прийме іноземних гостей в Українському будинку

Майбутній президент Віктор Янукович прийматиме іноземних гостей в день своєї інавгурації в "Українському Будинку". Організатори планують заробити на цьому мінімум 100 тисяч гривен, повідомила керівник центру ділової і культурної співпраці "Український будинок" Наталія Заболотна.

Видео дня

Щоб виживати, говорить Заболотна, "Українському Будинку" треба заробляти мінімум 1,5 млн. гривен в місяць. У центрі відмічають, що з кожним місяцем цю суму заробляти все складніше, і щоб "закрити" лютий, співробітники "Українського будинку" сподіваються на майбутнього президента Віктора Януковича, який запланував провести тут урочисту частину своєї інавгурації за участю іноземних делегацій.

За словами Заболотної, на цьому заході Центр ділової і культурної співпраці може заробити понад 100 тис. гривен.

Нагадаємо, інавгурація новообраного президента відбудеться у Верховній Раді 25 лютого на позачерговому урочистому засіданні. Як повідомлялося раніше, дату інавгурації після дня народження чинного президента (23 лютого) запропонувала Ганна Герман. БЮТ же пропонував призначити інавгурації тільки після завершення судових розглядів по другому туру виборів.

14 лютого ЦВК оголосила Віктора Януковича обраним президентом України на виборах 7 лютого. Згідно з протоколом, за Віктора Януковича в другому турі виборів проголосували 48,95%, за Юлію Тимошенко - 45,47%.

У першому турі 17 січня Янукович набрав 35,32% голосів виборців, Тимошенко - 25,05%, повідомляє Дело.