newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кравчук: Суд за позовом Тимошенко - ознака демократії

174
Кравчук: Суд за позовом Тимошенко - ознака демократії

Перший Президент Леонід Кравчук вважає знаковим той факт, що Вищий адміністративний суд України прийняв позов Юлії Тимошенко з приводу результатів виборів Президента України і розглядає усі процедурні питання відповідно до законодавства. За його словами, це ознака демократії. Про це Кравчук заявив в ексклюзивному коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

Видео дня

"Мене радує те, що суд як демократична інституція, відповідно до українського законодавства, прийняв позов у виробництво. Більше того, суд вже зробив крок, необхідний для здійснення такого виробництва, - припинив рішення Центральної виборчої комісії (про результати виборів Президента України, - ред.). Цим і наше судочинство, і держава в цілому показали, що поступово ми стаємо на демократичний шлях розвитку України. І це для мене є знаковим", - сказав він.

В той же час, Кравчук не зміг прокоментувати перспективи позову Тимошенко в суді: "Мені складно говорити про перспективи".

При цьому Кравчук додав, що суд ще не призначив дату засідання по позову. "Говорять, можливо, це буде завтра. Але сьогодні точно ні".