newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Єфремов не бачить сенсаціїї у рішенні ВАСУ

258
Єфремов не бачить сенсаціїї у рішенні ВАСУ

Перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не бачить сенсації в тому, що Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відкрив судочинство і прийняв до розгляду скаргу Юлії Тимошенко на встановлення результатів президентських виборів, а також припинив дію рішення Центрвиборчкому про результати виборів. Про це народний депутат заявив ForUm'у.

Видео дня

«Тут практично нічого коментувати. Це процедурне питання під час розгляду скарги в суді. Це юридична норма: суд почав розгляд даного питання і при цьому припинив», - пояснив він.

«Вважаю, що тут немає ніякої сенсації. Це виконання процедури судом», - підкреслив він.

Вважати, що результати виборів президента-2010 скасовані, на думку Єфремова, це дурість. «Ще раз говорю, припинення – це процедурне питання», - заявив він.

Нагадаємо, 14 лютого Центральна виборча комісія оголосила переможцем президентських виборів лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича на виборах Президента і подала скаргу до ВАСУ.

Сьогодні, 17 лютого, ВАСУ відкрив судове провадження і прийняв до розгляду скаргу Юлії Тимошенко на встановлення результатів президентських виборів і частково задовольнив клопотання Тимошенко, припинивши дію рішення ЦВК щодо встановлення результатів для забезпечення позову, тобто, до закінчення розгляду скарги по суті.

Щодо клопотання Тимошенко заборонити Віктору Януковичу приймати присягу Президента, то в цій частині клопотання залишене без розгляду, оскільки Янукович не є відповідачем у справі.