newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тігіпко погано ставиться до Ющенка

285
Тігіпко погано ставиться до Ющенка

16 лютого Президент України Віктор Ющенко провів прощальну прес-конференцію, на якій підводив підсумки свого п'ятирічного правління.

Видео дня

"Я щасливий, що я був тим маленьким солдатом, який боровся за те, що хотіли бачити мої діди і прадіди. Був солдатом, який боровся за те, щоб незалежна, демократична суверенна Україна могла рухатися самодостатнім курсом", - заявив Віктор Ющенко.

В той же час перебування "біля керма" країни Віктора Ющенка прокоментував міністр економіки в уряді Віктора Андрійовича, а нині "бронзовий призер" президентських виборів Сергій Тігіпко, пише "Цензор.нет".

Він був категоричний: "Я до Ющенка і як до глави Кабміну відносився погано, і зараз відношуся погано. Ющенко був абсолютно не в змозі утримувати яку б то не було стратегію, і він слабо працездатна людина. Такого, щоб він коли-небудь затримувався на праці до двох-трьох годин ночі, я не пам'ятаю, а ось те, що міг на дві-три години запізнитися на зустріч - це правда. На столі у нього дійсно завжди був бардак", повідомив він.