ООН вимагає від ПР прибрати рекламу з їх логотипом. ФОТО

234
ООН вимагає від ПР прибрати рекламу з їх логотипом. ФОТО

Громадськість та представництво ООН в Україні зупинили несанкціоноване використання емблеми ООН Партією регіонів на Черкащині. Про це повідомив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Видео дня

За його словами, він отримав відповідь від представництва ООН в Україні на своє звернення стосовно використання партією влади емблеми представництва у передвиборчій агітації.

Нагадаємо, 26 жовтня Томенко поінформував представництво ООН в Україні про те, що Партія регіонів використовує їхню організацію у передвиборчій боротьбі. Йдеться про те, що у Черкаській області Партія регіонів на своїх біг-бордах із закликом голосувати за Партію регіонів (№1) та слоганом: «Партія, яка будує», розмістила офіційний логотип Організації Об’єднаних Націй.

Як йдеться у відповіді, що надійшла від Координатора системи ООН Олів’є Адама, представництво ООН в Україні висловило занепокоєння з приводу несанкціонованого використання емблеми ООН та звернулося до Черкаської обласної адміністрації стосовно негайного демонтування відповідної політичної реклами, оскільки нелегальне використання логотипу та емблеми ООН є суворо забороненим. У відповіді також вказується, що Черкаська влада в свою чергу пообіцяла згадані рекламні плакати демонтувати.

Водночас, заступник голови ВР позитивно оцінив той факт, що спільна дія громадськості та оперативне реагування представництва ООН в Україні «зупинили ще одну незаконну дію Черкаської влади та Партії регіонів». «Однак, залишається питання: хто нестиме відповідальність за чергове порушення закону, а в даному випадку, і міжнародного права та формування негативного іміджу України як держави, де не виконуються міжнародні зобов’язання», - запитує він.

Томенко також повідомив, що всі матеріали стосовно даного конфлікту на Черкащині ним будуть надіслані Президенту України, оскільки голови обласних державних адміністрацій призначаються та звільняються Президентом України.

ООН вимагає від ПР прибрати рекламу з їх логотипом. ФОТО