newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

НАТО і не думає про членство України

183
НАТО і не думає про членство України

"Асоціація атлантичного договору не втручається у внутрішні справи держав, і я однозначно не чекаю, що учасниками Генеральної Асамблеї буде зроблено заяву щодо подальшої співпраці України в рамках просування в структури НАТО", - таку думку в ході прес-конференції висловив генеральний секретар Асоціації атлантичного договору (ААД) Троєлс Фролінг.

Видео дня

"Ми вважаємо, що Україна є членом світової спільноти, зокрема в Асоціації атлантичного договору, як один з партнерів. Але я не можу сказати, чи вплине проведення в Києві 55-ої Генеральної Асамблеї на майбутнє України. Сподіваюся, що це позитивно вплине на співпрацю інших держав з Україною", - додав експерт.

Він відзначив, що Україна недостатньо відома серед членів ААД, і завдяки проведенню в Києві Генеральної Асамблеї всі учасники одержать багато інформації про нашу країну.

"Сформувавши позитивне бачення про Україну, вони продовжуватимуть свої особисті, соціальні, а також політичні і ділові відносини з українськими колегами", - підкреслив Троєлс Фролінг.

Також, за його словами, в ході Генеральної Асамблеї, ААД сподівається одержати інформацію щодо того, як українці ставляться до перспектив європейської і атлантичної безпеки.

Нагадаємо, 7-10 жовтня в Києві відбудеться 55-а Генеральна Асамблея Асоціації атлантичного договору, передає "ІМК".