newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тимошенко підозрюють у бажанні порушити конституцію

180
Тимошенко підозрюють у бажанні порушити конституцію

Ідея прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про ухвалення державного бюджету 2010 року постановою уряду - це грубе порушення конституційних норм.

Видео дня

На цьому наголосив народний депутат, член Політради «Нашої України» Володимир Карпук.

Депутат акцентував увагу на тому, що Конституцією передбачено, що виключно законом про бюджет розподіляються кошти державного бюджету.

За словами Карпука, Тимошенко, передбачаючи, що “не в змозі буде подати реальний бюджет” до Верховної Ради, та знаючи проблеми бюджетів, які приймалися раніше, вирішила порушити усі законні процедури з прийняття фінансового документа, пише УНІАН.

«Тимошенко розуміє, що формується бюджет, який не буде сприйнятий усіма. Принаймні ті речі, які уже озвучені – це зростання ВВП на 3,7%, рівень інфляції на 9,5%. Такі цифри уже викликають чимало запитань”, - зазначив Карпук.

«Бюджет в Україні завжди приймався непросто, а зараз, у період передвиборчих баталій, ймовірність проходження бюджету у парламенті невелика. Відтак, Тимошенко намагається оминути усі процедури прийняття фінансового документа без будь-яких поправок та зауважень», - підкреслив «нашоукраїнець».