newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Корупція - спосіб розправи над опонентами Тимошенко

195
Корупція - спосіб розправи над опонентами Тимошенко

Президент Віктор Ющенко переконаний, що уряд використовує боротьбу з корупцією як привід для розправи над своїми політичними опонентами.

Видео дня

Про це гарант заявив під час засідання РНБО, яке було присвяченому даному питанню.

Гарант особливо зупинився на відставці міністра оборони Юрія Еханурова, якого прем'єр Юлія Тимошенко звинувачувала в корупційних діях.

«За якими мотивами була проведена відставка міністра оборони? Будь ласка, покладіть мені на стіл свідоцтва корупційних дій цієї людини», - сказав він.

Ющенко також зажадав аналогічних доказів щодо відставок інших міністрів.

«Пані прем'єр, чому ви набрехали суспільству? На яких підставах пішов у відставку міністр Вінській? Корупція? Де корупція?» – поцікавився глава держави.

«Будь ласка, покладіть на стіл докази і доведіть, що ви не брехали!» – сказав Ющенко.

Він також нагадав, що подібні звинувачення прем'єр виголошувала відносно тодішніх соратників Президента України «проте всі вони біля прем'єр-міністра».

«Але жодного факту корупції, чомусь на стіл не покладено генеральному прокурору і тому я смію стверджувати, що ми з вами, поважані члени РНБО, є свідками чергової хвилі розправи через брехню відносно провідних політиків, які можуть займати українську державну позицію у своїй сфері», - сказав Ющенко, якого цитує УНІАН.