newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко збиратиме сміття на Говерлі

186
Ющенко збиратиме сміття на Говерлі

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук спростовує інформацію про те, що гуцули виступають проти сходження Президента України Віктора Ющенка на Говерлу.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

За словами Палійчука, у пресі з’явилися публікації про те, що «нібито, гуцули виступають проти сходження на Говерлу за участю Президента України Віктора Ющенка».

«Наскільки мені відомо, люди з Івано-Франківщини, підписи яких стоять під розповсюдженим листом, ніякого стосунку до нього не мають і свої підписи не ставили, - заявив Палійчук. – Говерла є чистою, і всі підходи до неї з боку Прикарпаття прибрані. Якщо з чийогось боку є сміття, то його треба прибрати, а не робити різні заяви».

Палійчук не виключив, що поява в ЗМІ такого листа може мати політичний підтекст.

Губернатор зауважив, що сходження на Говерлу не є суто партійною акцією «Нашої України». За його словами, девіз акції: “Чиста Говерла – чиста Україна!”.

«Кожен учасник сходження отримає поліетиленовий кульок і по дорозі назад прибиратиме сміття», - зауважив він, додавши, що акція не є масовою.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко 18 липня планує здійснити сходження на найвищу точку в Україні – гору Говерлу. Вже традиційно у такий спосіб Президент та всі бажаючі відзначають День проголошення Державного суверенітету України.