Президента Інгушетії підірвав терорист-смертник

210
Президента Інгушетії підірвав терорист-смертник

Вибуховий пристрій на шляху проходження кортежу президента Інгушетії Юнус-Бека Евкурова привів у дію терорист чоловічої статі.

Видео дня

Про це у вівторок, 30 червня, заявив представник Слідчого комітету при прокуратурі (СКП) РФ у Південному федеральному окрузі.

За його словами, експертиза ДНК встановила, що "біологічний матеріал, знайдений під підірваною автомашиною, належить чоловічому генотипу".

Раніше повідомлялося, що бомбу підірвала терористка-смертниця.

Представник СКП також заявив, що на місці події було зібрано багато речових доказів, які будуть відіслані на експертизу.

"Затриманих у даній справі поки що немає", - повідомив він.

Нагадаємо, замах на життя президента Інгушетії було скоєно вранці 22 червня. Терорист на викраденій у Москві Toyota Camry привів у дію вибуховий пристрій, коли повз автівку проїжджав кортеж Евкурова. У результаті вибуху загинули дві людини: міліціонер, який супроводжував кортеж, і водій Евкурова, який помер від поранень у лікарні через кілька днів після того, що сталося.

Президент Інгушетії, що отримав у результаті вибуху важкі поранення, був доставлений до Москви у московський Інститут хірургії імені Вишневського. Після декількох операцій стан Евкурова залишається тяжким, проте стабільним.

У неділю, 28 червня, відповідальність за теракт взяло на себе угруповання Ріядус Саліхійн. Однак офіційні представники МВС Росії і СКП відмовилися це коментувати, назвавши інформацію "чутками".