Аеробус зі 150 пасажирами впав у Індійський океан

162
Аеробус зі 150 пасажирами впав у Індійський океан

Поблизу Коморських островів у вівторок розбився пасажирський літак. На борту перебувало близько 150 людей.

Видео дня

Повідомлення про тих, хто можливо пережив катастрофу, не надходили. Аеробус А310 єменської державної авіакомпанії Yemenia, за даними єменської сторони, вилетів із Сани й прямував на Коморські острови. На його борту перебували пасажири, які прибули рейсом з Парижа. Коморські острови розташовані перед східно-африканським узбережжям між Мозамбіком і островом Мадагаскар.

Як повідомляється, літак можливо упав в Індійський океан уже при заході на посадку в аеропорт міста Мороні. Один з представників ООН у столиці Коморських островів зауважив, що пілоти встигли ще проінформувати диспетчерів про посадку, але після цього контакт перервався, пише інформаційне агентство Reuters. У регіональній службі нагляду за цивільним повітряним сполученням повідомили, що вже мобілізували цивільні й військові судна для проведення пошукових робіт. Заважають, однак, несприятливі погодні умови, повідомляє "Німецька Хвиля".

Дещо пізніше з'явилася інформація про те, що пошукові і рятувальні літаки помітили уламки літака Airbus A 310, який впав сьогодні в Індійський океан в районі Коморських островів, передає Reuters.

«Екіпаж помітив уламки в районі передбачуваного місця катастрофи», - повідомив представник місцевого управління повітряними перевезеннями Ібрагім Кассим.

«Інформації про пасажирів як і раніше у нас немає», - додав він.

Це вже другий інцидент з аеробусом упродовж цього місяця. Першого червня впав в Атлантичний океан літак типу А330 авіакомпанії Air France, який прямував з Ріо-де-Жанейро в Париж. На його борту перебувало 228 осіб. Причини катастрофи досі невідомі.