Бойовики напали на село в Інгушетії

285
Бойовики напали на село в Інгушетії

Спецназ веде пошук бойовиків, які вчинили напад на село в Інгушетії ніч на п'ятницю, 26 червня.

Видео дня

Група бойовиків, що складається з приблизно 10 людей, здійснила напад на село Мужичі Сунженського району Інгушетії.

За даними місцевого управління ФСБ, злочинці збиралися поповнити запаси продуктів, а також пограбувати місцевих жителів.

"Близько 3:00 за московським часом у село Мужичі зайшла бандгруппа чисельністю від шести до десяти людей, яка мала намір забрати продукти з сільського магазину, очевидно відчуваючи голод, - повідомив представник правоохоронних органів Інгушетії. - Зав'язався бій, в ході якого один бойовик імовірно підірвав себе гранатою, ще двоє були поранені, однак встигли втекти разом зі своїми оплічниками".

В даний час село блоковано, спецназ шукає бандитів.

За даними ФСБ, серед групи, що напала на інгуське село Мужичі, є громадяни Азербайджану, а також жителі Інгушетії та ряду інших республік Північного Кавказу.

Обстановка в Інгушетії початку загостриться кілька місяців тому. За цей час було скоєно ряд резонансних злочинів проти вищого керівництва республіки. Так, 10 червня злочинці розстріляли у Назрані службовий автомобіль Газель, на якому їхала на роботу заступник голови Верховного суду Інгушетії Аза Газгереєва. Вона померла, ще кілька осіб отримали поранення. Крім того, 13 червня був убитий колишній віце-прем'єр республіки Баширов Аушева.

А вже 22 червня у Назрані було скоєно замах на лідера Інгушетії Юнус-Бека Евкурова. Він отримав важкі поранення і зараз перебуває в московській лікарні.