Жертві нардепа відрізали ногу, щоб приховати докази

153
Жертві нардепа відрізали ногу, щоб приховати докази

У селі Грушки, що на Кіровоградщині, ховали Валерія Олійника, який помер внаслідок інциденту за участі нардепа від БЮТ Віктора Лозинського під час полювання у Голованівському районі 16 червня.

Видео дня

Як розповіли односельці, небіжчик лежав у гробі без ... ноги, у чому переконалися і журналісти одного з телеканалів, присутні на похоронах.

«Люди були в шоці, – сказав нам місцевий мешканець Володимир. – Навіщо відрізати ногу? А дуже просто – щоб замести сліди, приховуючи кульові отвори, яких було дев’ять! Це картечь з мисливської рушниці! І голова хиталася, немов пришита!». До цього офіційно говорили, що Олійник сам напав на нардепа і його високопоставлених друзів, завдав удари ножем, а помер нібито в лікарні від загострення якоїсь хвороби. Наявність кульових поранень заперечували. Начальник Голованівського райвідділу Михайло Ковальський, один з учасників «розборки», говорив, що вони лише «пом’яли браконьєра».

«Про те «полювання» в районі воліють не говорити – багато «нестиковок», – доповнює місцевий підприємець Іван Кучер. – Олійник не мав славу хулігана. Був трохи дивним, але людей не зачіпав, тільки хмиз у лісі збирав і приносив у «забігайлівку» для розпалювання, а за це його там підгодовували. І металобрухт здавав на пункт прийому. Зброї у нього не бачили».

«Правоохоронці засекретили всю інформацію – нібито таємниця слідства, – додає голова Кіровоградського осередку ВО «Свобода» Олександр Ромащенко. – Не зрозуміло, де помер Олійник – в міліції чи у лікарні».

Як пише газета «Сегодня», за словами помічника нардепа Василя Кешмана, вчора Віктор Лозинський до телефону підійти не міг, бо брав участь у слідчому експерименті. Про загиблого Кешман відгукується негативно: «Пишуть, що він чи не гербарії збирав, але у нас є дані, що він і до наркотиків мав відношення, і матір свою кривдив».

Чому все-таки Олійника ховали з відрізаною ногою? Або ж цю ногу, де залишалися сліди від картечі, дійсно відтяли – для посмертної експертизи? Де помер загиблий? Головний лікар Голованівської лікарні Сергій Стоянов ні на одне з цих питань не відповів, пославшись на підписку про нерозголошення. Один з його підлеглих анонімно розповів, що «про ампутацію йшлося, а розтин робив судмедексперт у Кіровограді». B обласній міліції ухиляються від будь-яких коментарів, посилаючись на розпорядження прокуратури. «Така вказівка є, – визнає Наталія Алексєєнко, прес-секретар прокурора області. – Ми нічого не скажемо до закінчення слідства».