Внутрішні війська України сьогодні загуляють

150
Внутрішні війська України сьогодні загуляють

26 березня в Україні відзначається День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ.

Видео дня

Свято бере свій відлік з дня прийняття Верховною Радою в 1992 році Закону "Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України".

Це свято засноване Указом Президента і демонструє визнання державою заслуг Внутрішніх військ МВС України в справі охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю, охорони важливих державних об'єктів.

Внутрішні війська входять в систему МВС України і призначені для охорони і оборони важливих державних об'єктів, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України, охорони установ виконання покарань і лікувально-трудових установ, а також для участі в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю.

У завдання внутрішніх військ також входить супровід спеціальних вантажів, конвоювання арештованих і засуджених, охорона підсудних під час судового процесу, переслідування і затримання арештованих і засуджених осіб, що втекли з-під варти, участь в ліквідації надзвичайних ситуацій, охорона дипломатичних представництв і консульств іноземних держав на території України.

Також основними завданнями внутрішніх військ є:

супровід спеціальних вантажів;

здійснення пропускного режиму на об'єктах, які охороняються;

конвоювання арештованих і засуджених;

охорона підсудних під час судового процесу;

переслідування і затримання арештованих і засуджених осіб, які втекли з-під варти;

виконання доручень адміністрації установ виконання покарань і лікувально-трудових профілакторіїв щодо забезпечення внутрішнього порядку;участь в охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю;

участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах, які охороняються;

охорона дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав на території України.

Забороняється використання внутрішніх військ для виконання завдань, не передбачених законом.