Медведєв і Путін вирішили відмовити Тимошенко

147
Медведєв і Путін вирішили відмовити Тимошенко

Росія переносить міжурядові консультації з Києвом через газову декларацію України і ЄС, що була підписана вчора у Брюсселі за підсумками Міжнародної інвестиційної конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Видео дня

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кремля, про це Президент Росії Дмитро Медведєв сказав на засіданні Ради безпеки РФ.

“Такі консультації відбудуться після прояснення відповідних питань, які виникли у російської сторони", - сказав він.

“Я пропоную подумати про те, що, може, нам перенести ці консультації на якийсь термін у рішеннях, які були прийняті", - сказав Медведєв, звертаючись до прем`єр-міністра РФ Володимира Путіна.

У свою чергу, Путін підтримав цю пропозицію, зазначивши, що уряд уважно ознайомився з результатами Міжнародної інвестиційної конференції з модернізації української газотранспортної системи.

“Звичайно, у нас виникають деякі питання", - сказав він.

За словами Путіна, основні питання у російської сторони викликає реалізація планів розвитку газотранспортної системи України, що містяться в декларації.

“Ключовим чинником є "обсяг прокачування газу" - там так і написано. Пов`язано це із можливістю повернення кредитних ресурсів. Зрозуміло, що нізвідки цей газ не може взятися, окрім як тільки з території Російської Федерації", - сказав Путін, додавши, що з РФ це питання ніхто не обговорював.

“Я повністю з Вами згоден: для того, щоб наші міжурядові консультації були продуктивними, потрібно заздалегідь прояснити ситуацію", - заявив Путін, звертаючись до Медведєва.

Нагадаємо, візит прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко у Москву для участі в засіданні економічного комітету Українсько-російської міждержавної комісії був запланований на 8 квітня.