Кримський суд "розорив" Луценка на 3 гривні

162
Кримський суд 'розорив' Луценка на 3 гривні

Кримський правозахисник Марк Бен-Наїм виграв суд проти міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка за невиконання обіцянки про зустріч з ним. Окружний Адміністративний суд Криму зобов'язав Луценка і начальника Кримського главку міліції Миколу Ільїчова негайно зустрітися з адвокатом і виплатити йому 3 гривні компенсації.

Видео дня

Як повідомляє сайт «Кримський аналітик», Луценко постраждав «за свій язик» і «невиконання обіцянок», які він любить роздавати у прямому ефірі українського телебачення.

4 грудня минулого року під час акції «Кулак», що проходила біля будівлі МВС України і організованої ВГО «Центр захисту прав людини «Свобода», правозахисник Бен-Наїм заявив, що Луценко керує бандитами, які перетворили будівлю МВС на бандитське кубло. Того ж дня в прямому ефірі телекомпанії «Інтер» Луценко повідомив, що готовий особисто вислухати факти злочинів своїх підлеглих, але після ефіру відмовився зустрічатися із правозахисником.

Бен-Наїм подав до суду на міністра. «У позові наголошувалося, що Луценко, відповідно до ст.3 Конституції України, повинен забезпечувати права громадян, а не сидіти в шоу а-ля 95 квартал та іржати сам над собою», – відзначають автори повідомлення.