Міліціонер отримав 15 років за вбивство студента

150
Міліціонер отримав 15 років за вбивство студента

Апеляційний суд м. Києва залишив без змін вирок Дніпровського районного суду, яким до 15 років позбавлення волі засуджений колишній міліціонер полку міліції швидкого реагування "Беркут" Іван Ващенко за вбивство студента Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Видео дня

Про це повідомляє РБК-Україна.

Інцидент стався у квітні 1996 р., коли поряд з супермаркетом "Норд-Америка" на вул. Раїси Окипної в столиці засуджений, будучи при виконанні службових обов'язків, на грунті раптово виниклих стосунків неприязні, навмисно перевищуючи свої службові повноваження, здійснив два постріли з табельної зброї в постраждалого, від яких той відразу ж помер.

Ващенко тривалий час, з 1996 р., знаходився в розшуку і ховався за межами України, він був затриманий на території Російської Федерації і притягнутий до кримінальної відповідальності. Засуджений не визнавав себе винним у злочині, але під час судового розгляду кримінальної справи державним обвинувачем прокуратури м. Києва на підставі зібраних досудовим слідством доказів була доведена провина підсудного.