СБУ слідкувала за донькою і зятем Тимошенко

240
СБУ слідкувала за донькою і зятем Тимошенко

Служба безпеки України здійснювала приховане спостереження за донькою прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенією Тимошенко та її чоловіком Шоном Карром під час їхнього перебування в Одесі.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба народного депутата від фракції Партії регіонів Сергія Ківалова.

У повідомленні наголошується, що підтвердженням цього є той факт, що в пам`яті вилученої у представників СБУ відеокамери містилися записи прихованого відеоспостереження. Із цього приводу Ківалов уже підготував звернення в прокуратуру.

У прес-службі зазначили, що органи безпеки повноважні здійснювати такі заходи, коли йдеться про викривання злочинців і протидію іноземним розвідкам.

«Але в цьому випадку, очевидно, не може йтися ні про те, ні про інше. А отже, тут є ознаки порушення прав людини. До того ж отримані ними відомості, що стосуються особистого життя людей, повинні не зберігатися, а знищуватися. Такий закон. Але його не дотримуються. Подальше силове вилучення відеокамери силами антитерористичного підрозділу СБУ тільки підтверджує ці підозри», - зазначив Ківалов.

У прес-службі народного депутата повідомили, що минулої суботи в Одесі охорона лідера партії «Батьківщина» Ігоря Маркова помітила стеження групи невідомих, які пересувалися на автомобілі «Шкода Октавія».

Як пише УНІАН, охоронці Маркова захопили переслідувачів, в яких виявили документи працівників СБУ, кілька пар державних номерних знаків на автомобіль і відеокамера, на яку здійснювалася зйомка. Пізніше, того ж дня, сили спецпідрозділу СБУ «Альфа» захопили одеський офіс партії «Батьківщина», під час якого ці документи та відеокамеру було вилучено, стверджують у прес-службі Ківалов.