Маніяк Фрітцль вибрав собі в'язницю з бібліотекою і хором

183
Маніяк Фрітцль вибрав собі в'язницю з бібліотекою і хором

Маніяк Йозеф Фрітцль, засуджений до довічного ув"язнення за багатолітнє катування своєї дочки, вибрав виправну установу, в якій він відбуватиме покарання.

Видео дня

Як повідомляє Lenta.ru, зі слів адвоката засудженого, той сидітиме у в'язниці Гарстен, розташованій в будівлі колишнього жіночого монастиря в 30 хвилинах їзди від Амштеттена, де злочинець жив до арешту. У цій в'язниці Фрітцлю буде дуже комфортно. Там є, зокрема, тренажерний зал, тенісний корт і велика бібліотека; ув'язненим надана можливість вивчати іноземні мови, співати в місцевому хорі і займатися всілякими хобі.

Наголошується, що Гарстен розташована в лісовому масиві біля підніжжя Альп, так що у її мешканців не бракує світла і свіжого повітря. Крім того, Фрітцль, у якого знайшли психічні відхилення, отримає лікування.

73-річний житель австрійського міста Амштеттен Йозеф Фрітцль впродовж 24 років тримав рідну дочку замкнутою у підвалі свого будинку. Маніяк регулярно гвалтував жінку, внаслідок чого вона народила від батька семеро дітей, одна з яких померла, не отримавши медичної допомоги. 19 березня маніяк був визнаний винним в згвалтуванні, вбивстві, рабовласництві та інших злочинах і засуджений до довічного ув"язнення.

Суд, що ухвалив вирок Фрітцлю, постановив, що він повинен відбувати покарання у в'язниці для психічно хворих злочинців. Згідно з австрійськими законами, маніякові було надано право вибрати одну з трьох установ, в яких є відповідні рішенню суду умови.

Що стосується жертв маніяка, 43-річної дочки Елізабет і шести її дітей у віці від 6 до 20 років, то вони в даний час знаходяться під захистом держави, яка оплачує їх вміст і лікування. Їх відвезли подалі від Амштеттена, змінили їм прізвище і заховали від журналістів.

Проте раніше в пресі з'явилися дані, що репортерам вдалося з'ясувати, в якому австрійському селищі живуть дочка і внуки маніяка, і тепер за ними полюють фотографи. За деякими даними, психіатри побоюються, що Елізабет і двоє старших дітей, що виросли в підвалі, вже ніколи не зможуть адаптуватися до нормального життя