Українським хамам оголосили війну. ФОТО

174
Українським хамам оголосили війну. ФОТО

Віднині кожен чоловік, незалежно від статусу, що дозволить собі образу в адресу українських жінок, стане мішенню активісток «FEMEN». Про це повідомляє прес-служба організації.

Видео дня

Першою жертвою руху став Олесь Бузина, що написав книгу «Поверніть жінкам гареми!». Активістка «FEMEN» запустила торт в обличчя Бузині на презентації його нової книги. Але він не «розгубився» і почав викручувати руки дівчини, намагався її вдарити.

Коли ж один з гостей підійшов до автора з проханням відпустити дівчину, Бузина почав хаотичну атаку газовим балончиком відвідувача-захисника і людей, що стояли поряд. Олесь настільки злякався, що почав бачити довкола себе одних змовників, терористів і бандитів, істерично розмахуючи балончиком, він вимагав всіх присутніх в магазині посадити у в'язницю. У ході інциденту двоє журналістів отримали серйозні травми очей і були відправлені до лікарні. Прибулі на місце служба держохорони і наряд міліція забрали всіх учасників у відділення міліції для з'ясування обставин колотнечі.

"Сьогодні стало ясно і зрозуміло всім, що Бузина скандаліст лише на папері, а в житті він боягуз та істеричка! Відповідь «FEMEN» - Жінкам не потрібні гареми! Потрібні мізки окремим євнухам від літератури!» - говориться в заяві організації.