newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Берлусконі співатиме на фестивалі у Сан-Ремо

246
Берлусконі співатиме на фестивалі у Сан-Ремо

На цьогорічному пісенному фестивалі в Сан-Ремо уперше прозвучить пісня, написана прем'єр-міністром Італії Сильвіо Берлусконі.  

Видео дня

Поки невідомо, яка саме з трьох нових пісень буде представлена у знаменитому театрі «Арістон», але упевнено можна сказати, що вона буде про кохання.

Музичний твір, що стане дебютом Берлусконі у Сан-Ремо, буде обраний з трьох пісень-претендентів: «Є кохання», «Музика», «Але якщо я тебе втрачу».

За словами давнього співавтора прем'єра неаполітанського музиканта Маріано Апічелла, всі вони дуже різні.

«Є кохання» - повільна самба,  «Музика» є дуже мелодійним твором, а «Але якщо я тебе втрачу» має дуже стриманий ритм. Вибір пісні для фестивалю має відбутись вже найближчими днями.

2004 року новина про те, що Сильвіо хоче особисто заспівати пісню у Сан-Ремо сколихнула політичний світ: адже Берлусконі є, безперечно, першим в історії Італії співаючим прем'єр-міністром. Але тоді він на сцені не з'явився. Цього разу Маріано Апічелла, який у прямому ефірі 22 лютого заспіває пісню прем'єра, не виключає, але й не підтверджує таку можливість. Досвід співати разом у них вже є.

Як повідомляє "Німецька Хвиля", всі три нові твори увійдуть до нового альбому авторів Берлусконі-Апічелла. Вихід диска був запланований ще на Різдво, однак через урядові справи записати його поки не вдалось. Передбачається, що він з'явиться пізньої весни. Назва збірника, до якого увійдуть 14 пісень, поки що невідома.

Сильвіо Берлусконі називає себе єдиним у світі міланцем, який пише тексти на соковитому неаполітанському діалекті. У них немає навіть сліду політики, всі без винятку твори романтичного прем'єра присвячені коханню.

Співробітництво Сильвіо Берлусконі з неаполітанцем Маріано Апічеллою почалось вісім років тому, коли вони познайомились під час урядової вечері, де Апічелла розважав гостей. Відтоді автори випустили вже три альбоми – «Краще пісня» (2003), «Останнє  кохання» (2005) та «Неаполь у серці» (2006).