newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ющенко і Медведєв можуть зустрітися вже навесні

183
Ющенко і Медведєв можуть зустрітися вже навесні

Замглави Секретаріату Президента України Андрій Гончарук сподівається, що зустріч на вищому рівні україно-російської міждержавної комісії Ющенко-Медведєв відбудеться в березні.

Видео дня

«Ми працюємо над тим, щоб відновила свою діяльність українсько-російська державна комісія на вищому рівні Ющенко-Медведєв.

Є надія, що зустріч на вищому рівні відбудеться у березні», - сказав Гончарук.

Гончарук відзначив, що йде робота, у тому числі і неформальна, в ході якої виходять на певні домовленості, пише Газета.ua.

Нагадаємо, що Ющенко зустрічався з Дмитром Медведєвим в червні минулого року, в рамках Міжнародного економічного форуму в Санкт-Петербурзі. Тоді Президент України відвідав Соловецький острів. На початку розмови Медведєв поцікавився враженнями свого українського колеги від поїздки на Соловки.

Нагадаємо також, що Медведєв відмовився приїхати до Києва на заходи щодо вшановування 75-ї річниці жертв Голодомору. Російський президент заявив, що в Україні голод початку 1930-х років використовують для досягнення миттєвої кон'юнктурної політичної мети. На думку президента РФ, зусилля українського керівництва "швидше направлені на те, щоб максимально роз'єднати наші народи".

У свою чергу Ющенко назвав відмову Медведєва "приниженням мільйонів безвинно загиблих українців". Президент України заявив що у нього немає "великого бажання коментувати" заяву свого російського колеги, який демонструє "неадекватне ставлення до трагедії українського народу".