Чоловік, якого збив віце-консул, хотів поповнити рахунок

186
Чоловік, якого збив віце-консул, хотів поповнити рахунок

Жертва дорожньо-транспортної пригоди за участю віце-консула Бразилії перебігав через трасу Київ - Бориспіль, щоб поповнити рахунок на мобільному телефоні.

"Дипломат їхав у четвертому ряду магістралі, де передбачена швидкість до 130 км / год. Поблизу селища Гора магістраль перебігав 43-річний співробітник Департаменту з питань виконання покарань, переходу поблизу не було", - заявив начальник прес-служби київської обласної міліції Микола Жукович.

За його словами, через те, що рух перекривався у зв'язку з приїздом президента Бразилії, ДТП швидко оформили і звільнили проїжджу частину. "Попередньо встановлено, що винен пішохід", - зазначив Жукович. Водночас, за словами очевидців, машина, яка збила людину не зупинилася, а помчала далі. Зупинилася інша машина, очевидно, з кортежу посольства.

Видео дня

У МВС повідомили, що якщо проведені експертизи доведуть, що водій міг уникнути зіткнення з пішоходом, буде порушено кримінальну справу проти нього, незважаючи на дипломатичний статус. У посольстві Бразилії в Україні прокоментувати ситуацію не змогли, посилаючись на зайнятість у зв'язку з приїздом офіційної делегації президента Лули да Сільви.

Газеті "Сегодня" вдалося поспілкуватися з дружиною загиблого Володимира Щербини.

"Володю збила машина, коли він перебігав через дорогу, щоб на найближчій заправці поповнити рахунок на мобільному. Будемо ховати його в четвер. З посольства з нами ніхто не зв'язувався", - розповіла його дружина Наталія.

За даними газети, Щербина близько десяти років пропрацював в Бориспільській виправній колонії № 119.

"Він працював молодшим інспектором відділу охорони, був сумлінним працівником. Ми часто закріплювали за ним новачків, він у них був справжнім наставником. Знаю, що у нього залишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей", - повідомив начальник колонії Самвел Саруханян.