Ющенко цікавиться, чи повернеться Україна додому

354
Ющенко цікавиться, чи повернеться Україна додому

Президент України Віктор Ющенко вважає, що 17 січня в державі фактично відбуватиметься референдум щодо вектору подальшого розвитку країни.

Про це він сказав, виступаючи сьогодні на урочистостях з нагоди 18-ї річниці референдуму на підтримку Акта проголошення незалежності України .

«17 січня - це день національного референдуму. Коли ми говоримо про вибори Президента - це вибір по якості, якого ще не бачила Україна, ще не переживала – це вибір української долі, якості політики», - сказав Ющенко.

Він зауважив, що сьогодні йде мова про те, чи стане Україна сателітом, колонією, чи повернеться додому – в Європу. Ющенко зауважив, що він не агітує голосувати за нього, але саме таку політику він пропагує.

Видео дня

«За моїм політичним курсом союзників дуже мало», - сказав Ющенко.

За його словами, все залежатиме від того, чим керуватиметься глава держави, починаючи від співпраці в газовій сфері з іншими країнами, в питанні приналежності української ГТС, в питанні перебування на території України Чорноморського флоту Росії.

При цьому Ющенко висловив думку, що перебування Чорноморського флоту - це дестабілізаційний фактор для України. При цьому він зауважив, що це не політика проти Росії, це політика за Україну.

Також велику увагу в своєму виступі Ющенко приділив важливості євроатлантичної інтеграції. Він ще раз наголосив, що ці вибори вирішуватимуть долю України, її незалежності.

«Я б не хотів, що українці самі себе переграли», - сказав він.