newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Поліція бореться з незаконною торгівлею останками тигрів

210
Поліція бореться з незаконною торгівлею останками тигрів

Поліція Індонезії заарештувала чотирьох осіб, підозрюваних у незаконній торгівлі кістками, шкурами, зубами та кігтями тигрів, популяція яких на Суматрі наразі не перевищує тисячі особин, повідомляє інтернет-журнал WildlifeExtra.

Зараз в Індонезії тигри мешкають вже тільки на Суматрі. Їх популяції на Балі та Яві зникли. В Індонезії тигрів вбивають заради їх шкур, іклів, кігтів і кісток, які потім продаються як сувеніри, а також використовуються в місцевій традиційній медицині та для виготовлення талісманів. Захисники тварин зазначають, що частина здобутих браконьєрами в Індонезії останків тигрів експортується до Китаю. Багато тигрів знищують місцеві фермери.

Видео дня

Це вже десятий арешт підозрюваних у незаконній торгівлі останками тигрів за три місяці. Видання зазначає, що за попередні три роки було проведено всього десять подібних арештів. Наразі влада Індонезії порушила кримінальні справи за всіма виявленими випадками незаконної торгівлі та вбивств рідкісних тварин.

Операцію із затриманню підозрюваних і вилученню останків тигрів провели співробітники департаменту лісового господарства Індонезії, Головне управління захисту лісів і охорони природи Індонезії та відділу боротьби із злочинами Товариства збереження диких тварин (WCS).

«Браконьєрство та торгівля тиграми та їх останками є величезною загрозою виживанню цих культових тварин. Щоб їх зберегти, необхідні ефективні заходи з контролю за браконьєрами, спроби зберегти природне місце проживання тигрів і міри із запобігання конфліктам між тиграми та місцевими мешканцями», – заявив голова індонезійської програми WCS доктор Новіар Андайані, пише РИА Новости.