newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У столиці Євросоюзу Мухаммед популярніший за Адама

198
У столиці Євросоюзу Мухаммед популярніший за Адама

Найпопулярнішим ім'ям, яке давали новонародженим хлопчикам у Брюсселі, який вважається столицею Європейського Союзу, в 2007 році було Мухаммед, повідомляє DPA. Другим за популярністю іменем у бельгійській столиці було Адам. Найпопулярнішими жіночими іменами виявилися Ліна та Сара. Також у десятку найпопулярніших чоловічих імен увійшли Амін (шосте місце), Аюб і Мехді (ділять сьоме місце), а жіночих – Айя (третє місце), Ясмін (четверте) та Сальма (сьоме).

У всій Бельгії ім'я Мухаммед виявилося сьомим, популярнішим, ніж традиційні бельгійські імена Матіс і Гуго. Трійку найпопулярніших імен у Бельгії склали Натан, Лукас і Ной.

Водночас у Фландрії (північна частина Бельгії, де переважає голландська мова) найпопулярнішими чоловічими іменами виявилися Мілан і Вут, а жіночими – Лотта й Ема, тоді як у Валлонії (південна, франкомовна частина країни) – Натан і Лукас у хлопчиків і Лея та Клара – у дівчаток.

Видео дня

Крім того, в 2007 році в Бельгії народилися хлопчики, названі Арафат, Євро, Джаз, Окей, Харлі-Девідсон і навіть Мел-Гібсон, а також дівчатка Аляска, Космо, Ельф, Індія-Літо (India-Summer), Бембі та Зима (Winter). Одній дівчинці агентство DPA передрікає серйозні складнощі в майбутньому, оскільки батьки назвали її Чоловік (Man).

Ім'я Мухаммед (з різними варіаціями: Мохаммед, Мухаммад та іншими) за підсумками 2007 року стало другим за популярністю у Великобританії, випередивши традиційні англійські імена Томас, Олівер, Гарі, Чарлі, Вільям, Джеймс, Джордж та інші. Популярніше за Мухаммеда стало тільки ім'я Джек, пише Lenta.ru.