newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тимошенко не має наміру відмовлятися від прем'єрства

222
Тимошенко не має наміру відмовлятися від прем'єрства

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не має наміру подавати у відставку у зв'язку з розпадом коаліції. "Коаліція не розпалася. З неї в односторонньому порядку вийшов Президент із частиною своєї політичної сили", - сказала вона на прес-конференції.

"Ми не належимо до стада баранів, яке стрибає в прірву, якщо стрибнув один баран", - зазначила Тимошенко.

Голова уряду закликала «Нашу Україну» оприлюднити списки «героїв», які поставили свої підписи під заявою про вихід із коаліції. Прем'єр не розуміє, чому прізвища цих політиків тримаються в таємниці. Разом з тим вона подякувала тим людям і НУ-НС, про яких вона точно знає, що вони не ставили таких підписів. Вона назвала в цьому переліку Луценка, Гриценка, Кармазіна, депутатів груп «Народна самооборона» й Народного руху.

Видео дня

Прем'єр зазначила, що буде дуже проблематично знову об'єднатися з НУ-НС. Вона додала, що це не тільки її думка, а й позиція голови фракції блоку Литвина. Тимошенко нагадала, що Литвин заявив про те, что з НУ-НС вести переговори неможливо через ультимативний тон цих переговорів.

«Мені шкода, що Литвин потрапив у ситуацію, в якій я працюю кілька років», - заявила прем'єр.

Вона також додала, що до останнього не вірила, що Президент зважиться на цей крок і стане могильником коаліції. «Але президент – це людина, яка після себе в історії залишає лише черепки… нащадкам буде що викопувати, черепків він залишив достатньо», - сказала Тимошенко.