newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У НУ-НС знають, як БЮТ і ПР поділили уряд

189
У НУ-НС знають, як БЮТ і ПР поділили уряд

У фракції НУ-НС стверджують, що БЮТ і Партія регіонів вже фактично розподілили міністерські портфелі в новому складі уряду.

Як передає УНІАН, про це в інтерв’ю журналістам заявив народний депутат, член фракції НУ-НС Андрій Парубій.

За його словами, усі розмови про можливе формування коаліції у складі трьох політичних сил – БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина - відіграють лише пропагандистський фактор.

Парубій заявив, що за даними, які надійшли до НУ-НС від представників БЮТ (яких Парубій, посилаючись на етичні міркування, не назвав), посада голови Верховної Ради відійде лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу.

Видео дня

При цьому, наголосив він, першим віце-прем’єр-міністром стане народний депутат від Партії регіонів Андрій Клюєв, віце-прем’єр-міністром - Дмитро Табачник або Володимир Семиноженко, міністром юстиції - Сергій Ківалов, міністром оборони - Олександр Кузьмук, міністром з питань надзвичайних ситуацій - Нестор Шуфрич, міністром ЖКХ та будівництва - Володимир Яцуба або Володимир Рибак, міністром АПК - Віктор Слаута, міністром охорони здоров’я - Тетяна Бахтєєва, міністром з питань сім’ї, молоді та спорту - Віктор Корж, міністром освіти та науки - Володимир Семиноженко або Дмитро Табачник, міністром культури - Ганна Герман.

По інших кандидатурах, сказав він, досі продовжуються консультації.

«Це є попередній документ, але він свідчить, що в український уряд можуть потрапити україноненависницькі політики, такі, як Табачник, які не сприймають українських ідей та українські перспективи», - сказав Парубій.

Він також наголосив, що прем’єр-міністром, за певними даними, залишається Юлія Тимошенко, але з перерозподіленими повноваженнями.

Крім того, за його словами, зараз відбувається дискусія стосовно посади Президента України, зокрема, вибори глави держави планується проводити у Верховній Раді або ж максимально обмежити його повноваження.

«Про повну ліквідацію посади Президента не йдеться», - сказав Парубій.