newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

КСУ став вище за дріб'язкові депутатські чвари

216
КСУ став вище за дріб'язкові депутатські чвари

Конституційний Суд України не ухвалює рішень під конкретну політичну ситуацію. Як повідомляє прес-служба КСУ, про це заявив голова КСУ Андрій Стрижак під час зустрічі 16 вересня з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеральної Республіки Німеччина в Україні Гансом-Юргеном Гаймзетом.

Стрижак повідомив гостю, що КСУ протягом року розглянув понад 70 справ, серед яких були й надзвичайно важливі для суспільства, зокрема справи про Державний бюджет на 2008 рік, про статус народного депутата України, про ухвалення Конституції та законів України на референдумі. «Простих справ у нас не буває», - підкреслив голова КСУ.

Він зазначив, що найважливіша для суспільства справа з тих, які Суд розглядає зараз, це справа про коаліцію депутатських фракцій у Верховній Раді України. Справа не втратила актуальності й після останніх подій у парламенті. Конституційний Суд, зазначив Стрижак, розглядає питання не з політичної точки зору, а з правової. Його рішенням керуватиметься український парламент і після подій, що відбуваються.