newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Від Президента таки хочуть домогтися контрактної армії

198
Від Президента таки хочуть домогтися контрактної армії

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко хоче переконати Президента в необхідності переходу на контрактну армію з 1 січня 2009 року. Як передає УНІАН, про це прем'єр заявила сьогодні в ході презентації проекту держбюджету на 2009 рік у Жовтневому палаці.

«Ми хочемо все-таки переконати Президента, й для цього в нас є і бюджет, і все, щоб усе-таки з 1 січня термінову службу зупинити й перейти на контрактну армію», - заявила Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, 9 вересня Тимошенко заявила, що розраховує, що Верховна Рада прийме закон про перехід на контрактну армію з 1 січня 2009 року, і звернулася до Міністерства фінансів передбачити в проекті державного бюджету наступного року необхідні для цього витрати.

Видео дня

Того ж дня міністр оборони України Юрій Єхануров зазначив, що здійснити перехід Збройних сил України на комплектування військовослужбовцями контрактної служби до 1 січня 2009 року, - неможливо. За словами Єханурова, для реалізації цього завдання протягом кількох місяців необхідно набрати близько 30 тис. контрактників. При цьому він повідомив, що, наприклад, за весь поточний рік кількість таких військовослужбовців у ЗСУ збільшилася всього на 1 тис. 211 ос. і становила в цілому 53 тис. за потреби в 80 тис.