newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Луценко за Тимошенко, як за кам'яною стіною

216
Луценко за Тимошенко, як за кам'яною стіною

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО впевнений, що під час позачергової сесії Верховної Ради його відставка з посади не відбудеться. Про це Ю.ЛУЦЕНКО заявив сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів, передає УНІАН.

«Закон про Кабмін чітко визначає порядок такої відставки: вона може бути ініційована мною особисто, прем`єр-міністром або в ході відставки всього Кабінету міністрів. Якщо будуть витримані і дух і буква закону, то відставки не відбудеться. Я особисто сам не бажаю відставки, а прем`єр-міністр, наскільки мені відомо, не підтримує таких ініціатив», - сказав Ю.ЛУЦЕНКО.

На його думку, ініціатива Партії регіонів про включення цього питання до порядку денного засідання позачергової сесії парламенту є реакцією «основних політичних дахів, певних кримінальних діячів, які відчувають, що міліція наблизилася до них достатньо близько».

Видео дня

«Йдеться про відомих фігурантів кримінальних справ у Криму, в Харкові, Закарпатті, Донбасі і Києві. Після будь-якого дотику до якихось політичних фігур місцевого рівня Партія регіонів і політичні сили посилено розгортають кампанію проти Ю.ЛУЦЕНКА і міліції в цілому. Мабуть, у них така форма захисту своїх і таке розуміння рівності всіх перед законом. Депутат має право на будь-яку ініціативу, зокрема на відставку Ю.ЛУЦЕНКА, але я вважаю, що вона не відбудеться найближчим часом, до глибокого їх смутку», - додав міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, що перед завершенням другої сесії Ради "регіонали" внесли до парламенту проект постанови про звільнення Луценка. 23 липня "януковичі" вимагали від прем'єра внести до Ради подання про звільнення міністра внутрішніх справ.