newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Названо еменесників, що за добу врятували 25-30 осіб

180
Названо еменесників, що за добу врятували 25-30 осіб

Кількість рятувальників на Прикарпатті постійно збільшується, оскільки постійно туди приїжджають підрозділи МНС та Міноборони з інших регіонів. До постраждалих районів уже додатково прибули зведені загони МНС зі столиці, Київської, Дніпропетровської та Житомирської областей. На підході - з Донеччини, Кіровоградщини, Миколаївщини, Харківщини, Черкащини та Чернігівщини, а також Спеціальний аварійно-рятувальний загін із міста Ромни, що на Сумщині.

Це ще 616 рятувальників і 172 одиниці спецтехніки, крім того, вони везуть із собою насосне обладнання. А із 31 липня до відновних робіт в Івано-Франківській та Чернівецькій областях підключаться і три військові частини Міноборони. Про це зазначив міністр МНС України Володимир Шандра, - повідомляє прес-служба МНС.

Шандра зазначив, що з початку паводку еменесники надали допомогу у тимчасовому відселенні та евакуації 29 000 особам. За його словами, рятувальники МНС уже доставили до постраждалих районів більше 180 тонн продуктів харчування, 400 тонн питної води, більше 5 тонн медикаментів. Бійці МНС відкачали воду з 3 351 житлового будинку. Також аварійно-ремонтними бригадами відновлені 50 мостів, відремонтовані 36 кілометрів автодоріг, відновлено водопостачання у 34 населених пунктах, електропостачання - в 247, газопостачання - в 117.

Видео дня

Очільник МНС наголосив, що рятувальники МНС працюють у цілодобовому режимі, практично без відпочинку. Багато хто з бійців МНС уже неодноразово виявив мужність і навіть героїзм під час порятунку постраждалих людей. На рахунку деяких працівників МНС лише за добу по 25-30 врятованих та евакуйованих постраждалих прикарпатців.

Міністр Шандра пригадав прізвища деяких співробітників МНС, які найбільше відзначилися, рятуючи людей на човнах і виносячи їх на спині, подекуди з ризиком для власного життя, зокрема, Степана Брібка, Андрія Устинського, Івана Совтуса, Миколу Бродовича, Мирослава Яворського та багатьох інших. Вони та їхні товариші по службі продовжують доставляти населенню харчі, воду та медикаменти, транспортують постраждалих із зони підтоплення, розчищають русла річок та ведуть роботи з водовідведення.

Авіація МНС обстежує з повітря постраждалі райони, газопроводи, лінії електропередач, мости, автомобільні та залізничні шляхи.