Тимошенко їде рятувати Івано-Франківську область

239
Тимошенко їде рятувати Івано-Франківську область

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко у вівторок, 29 липня, здійснить робочу поїздку до Івано-Франківської області. Про це вона повідомила 28 липня журналістам близько півночі, повертаючись із Вінницької області.

Тимошенко повідомила, що в Івано-Франківську планує провести нараду з представниками влади шести областей, що постраждали від повені.

Нагадаємо, за даними МНС, у період з 23 по 28 липня в західному регіоні України було підтоплено 40 тисяч 601 житловий будинок, 33 тисячі 882 гектари сільськогосподарських угідь, пошкоджено 360 автомобільних, 561 пішохідний міст, розмито 680,61 кілометра автомобільних доріг.

Видео дня

Усього з початку проведення робіт врятовано 2 тисячі 758 осіб, евакуйовано - 6 тисяч 105 осіб, відселено - 13 тисяч 703 людей.

Підрозділами МНС здійснюється доставка населенню продуктів харчування, питної води й медикаментів, транспортування потерпілих із зони підтоплення в лікувальні заклади, при цьому активно залучаються плаваючі транспортери, а також вертольоти, якими здійснюються обльоти постраждалих районів, проводяться обстеження з повітря газопроводів, ліній електропередач, мостів, автомобільних і залізничних колій.

Відео. Зйомки очевидців. Івано-Франківськ - 25 липня, 26 липня.