newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Затулін таки прорвався у Крим (фото)

156
Затулін таки прорвався у Крим (фото)

Уздовж трас, що пов'язують кримські міста, з'явилися бігборди із зображенням депутата Державної Думи Російської Федерації Костянтина Затуліна, пише Обком.

Зокрема, уздовж траси Сімферополь – Бахчисарай помічені, як мінімум, 4 таких бігборда, розташованих поблизу в'їзду до сіл Чистеньке і Приємне Побачення. На цих плакатах скандально відомий російський депутат змальований на тлі військового корабля.

З Бігборду Затулін заявляє: «Прощай, улюблене місто? Не діждетесь!». Трохи нижче розміщена цитата з «творчості» самого Затуліна: «Севастополь і Чорноморський флот неподільні».

Видео дня

Як стало відомо «Обкому», в неділю, 27 липня, один з відомих в Криму політичних діячів, що випадково виявив цю придорожню творчість Затуліна, негайно звернувся в правоохоронні органи України із закликом зняти ці бігборди і з'ясувати, як і за чий рахунок вони були встановлені на українській території.

Нагадаємо, минулого тижня перший заступник голови Комітету Держдуми Росії у справах СНД Костянтин Затулін був затриманий в аеропорту Сімферополя, куди він прибув нібито для участі в тенісному турнірі «Великий капелюх». Затуліна зупинили співробітники правоохоронних органів, пред'явили документ про заборону в'їзду до України і поставили відповідний друк в паспорт.