У Ющенка упевнені, що Тимошенко не розуміє свою роботу

200
У Ющенка упевнені, що Тимошенко не розуміє свою роботу

Cекретарь Совбеза Раїса Богатирьова відкидає звинувачення в тому, що вона заважає діяльності прем'єра Юлії Тимошенко.

«Абсолютно безпідставні звинувачення в тому, що на базі РНБО створено тіньовий уряд, що заважає працювати Кабінету міністрів", - сказала Богатирьова в інтерв'ю «Контрактам».

У теж час, вона заявила, що апарат Радбезу займається питаннями міністерств, «але тільки в масштабах своїх конституційних повноважень».

За словами Секретаря РНБО, між нею і прем'єром виключно ділові відносини: «У мене суто робочі відносини і з главою секретаріату президента, і з прем'єром. Не скажу, що вони безхмарні».

Видео дня

«Причина моєї критики — не особистий конфлікт з Тимошенко», - додала Богатирьова, відзначивши, що в законах і Конституції «недостатньо чітко визначені повноваження прем'єра і Кабінету міністрів в принципі. Це дає можливість будь-якому прем'єрові, і минулому (Януковичу), і нинішньому (Тимошенко), діяти від імені своєї політичної сили», - сказала вона.

За словами Раїси Богатирьової, вірогідне падіння рейтингу «стримує активність прем'єрів в реалізації економічних програм, і вони діють за рамками повноважень Кабміну».

«Відсутність розуміння того, що робота Кабміну — не політична, а менеджерська, примушує президента і РНБО повертати прем'єрів в ці рамки», - сказала Богатирьова.