Генконсулу РФ у Львові показали катівню НКВС

225
Генконсулу РФ у Львові показали катівню НКВС

За ініціативою російської сторони, Генеральний консул Російської федерації у Львові Євгєній Гузєєв відвідав колишню в’язницю на «Лонцького», повідомила прес-служба СБУ у Львівській області.

Видео дня

Начальник Управління СБУ у Львівській області Анатолій Матіос ознайомив Генерального консула Російської Федерації у Львові з приміщеннями колишньої в’язниці, де буде створено меморіальний комплекс жертвам окупаційних режимів.

Під час огляду буцигарні, представник архівної служби Управління СБУ у Львівській області поінформував Гузєєва про історію найкривавішої у Західній Україні в’язниці та продемонстрував йому списки в’язнів, розстріляних органами НКВС на початку військових дій на території України під час Другої світової війни.

Окрім того начальник Анатолій Матіос ознайомив Генерального консула з Указом Президента України «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій» та наголосив, що роботу з увіковічення пам’яті невинно загиблих проведуть до повного встановлення всіх обставин трагічних подій.