Найбільший в Азії квітковий ринок згорів у Індії

201
Найбільший в Азії квітковий ринок згорів у Індії

Найбільший в Азії оптовий квітковий ринок згорів у Колкаті (колишня Калькутта) на сході Індії, повідомляє "РІА Новости".

Видео дня

Причиною пожежі, що сталася напередодні увечері, став вибух газового балона в ринковій конторі. Приміщення було захаращене, й вогонь стрімко розгорівся. Полум'я швидко поширилося на ринок, знищивши в цілому 256 квіткових крамниць.

Пожежу протягом двох годин гасило 16 пожежних відділків.

На час гасіння вогню поліція перекрила рух на знаменитому мосту через річку Хуглі, поряд з яким розташований базар. Через це на півночі Колкати виникли автомобільні затори, рух було майже повністю паралізовано.

Торговці повідомляють про значні втрати через пожежу на ринку, де щодня продається квітів на суму близько 2 мільйонів рупій (близько 500 тисяч доларів).

"Кожен з нас втратив щонайменше 80 тисяч рупій (близько 2 тисяч доларів). Через бенгальський Новий рік, який відзначають 14 квітня, ми завезли квітів учетверо більше, ніж зазвичай. Пожежа зробила нас жебраками", - наводить агентство слова крамаря Рамеша Кунду.

Це друга пожежа в цьому районі за останні два тижні. Наприкінці березня згоріло десять крамниць на оптовому ринку з торгівлі листям бетелю, яке в Індії використовують для жування.

Три місяці тому в Колкаті сталася руйнівна пожежа на оптовому ринку "Буррабазар", яка знищила близько 2,5 тисяч крамниць і товару на суму 250-300 мільйонів доларів. За даними поліції, причиною займання стало коротке замикання.