МЗС України нічого не знає про загиблих українців з АН-32

180
МЗС України нічого не знає про загиблих українців з АН-32

МЗС України поки не отримував інформації про те, чи були на борту Ан-32 українці. Водночас, за інформацією молдовської сторони, в літаку перебувало четверо українців, повідомляє РБК-Украина.

Видео дня

Нагадаємо, в районі кишинівського аеропорту напередодні увечері розбився вантажний літак Ан-32, що здійснював чартерний рейс до Туреччини. За попередніми даними, загинули всі 8 членів екіпажу.

Водночас, як стало відомо сьогодні, літак Ан-32, який зазнав аварії увечері 11 квітня в аеропорту Кишинева, виготовлено на київському авіаційному заводі «Авіант». Про це заявив помічник генерального директора підприємства Валерій Кузенков.

За його словами, ця машина вважається дуже надійною і може злітати й сідати на одному двигуні.

Помічник гендиректора «Авіанта» також заявив, що в розслідуванні авіаподії мають брати участь представники АНТК імені Антонова, який проводить роботу з підтримки літаків сімейства «Ан».

Дотепер виявлено тіла сімох з восьми членів екіпажу літака, що розбився напередодні пізно увечері в кишинівському аеропорту, повідомили в Державній адміністрації цивільної авіації Молдавії.

За словами представника адміністрації, тіла сімох членів екіпажу витягнули зі згорілого літака. Тіло восьмого члена екіпажу ймовірно перебуває під уламками.

В аеропорт доставлено кран, який намагається підняти уламки літака, що важив близько 16 тонн.

За уточненими даними, зазначили в державній адміністрації цивільної авіації, серед вісьмох членів екіпажу було четверо громадян Молдавії та стільки ж громадян України.

В адміністрації також сказали, що вже розпочато розшифровку «чорних ящиків».