Балога об'єднує кучмістів

258
Балога об'єднує кучмістів

Голова Севастопольської міської держадміністрації Сергій Куніцин веде переговори з представниками Секретаріату Президента про можливі форми підтримки проекту створення партії «Єдиний центр» з його боку. Про це він заявив у інтерв'ю газеті «Дзеркало тижня».

Видео дня

«Розмови на цю тему з деякими представниками Секретаріату Президента в мене були. Ішлося про можливі форми участі в реалізації цього політичного проекту на території Криму», — сказав він

При цьому Куніцин спростував інформацію про те, що йому пропонували приєднатися до «Єдиного центру». «Таких конкретних пропозицій не надходило, оскільки це було б некоректно щодо НДП, в лавах якої я перебуваю мало не з дня її заснування», — заявив він.

Водночас, керівник Севастопольської ОДА не виключив, що НДП може увійти до складу партії «Єдиний Центр»: «Гадаю, що за певних умов може. Але це необхідно добре продумати й обговорити на загальнопартійному рівні. Не можна такі питання вирішувати без рядових членів партії», - зазначив він

За інформацією газети, в АРК йде активне формування відділень ГО «Фонд розвитку громадянського суспільства», лідером якої є народний депутат Ігор Кріль.

Нагадаємо, що НДП була правлячою партією під час першого терміну Леоніда Кучми. Партію «Єдиний центр» було створено 27 березня.