Тимошенко і Яценюк звернулися до українців

189
Тимошенко і Яценюк звернулися до українців

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко і голова Верховної Ради Арсеній Яценюк привітали працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом.

Видео дня

Як наголошується у вітанні прем'єра, розміщеному на Урядовому порталі, завдяки наполегливій праці й інтелекту працівників ракетно-космічної галузі про наукові досягнення українців знає весь світ. “Саме ви формуєте позитивний імідж нашої Батьківщини як розвиненої держави з величезним науковим і технічним потенціалом”, впевнена Тимошенко.

Вона нагадала, що завдяки зусиллям працівників ракетно-космічної галузі поглиблюється співпраця України в космічній сфері з цілою низкою потужних держав світу – Росією, США, країнами ЄС, Південної Америки, Азії та Африки. Це, у свою чергу, дає можливість залучити значні іноземні інвестиції для розробки нових, сучасних космічних проектів. Впевнена, що ви й надалі примножуватиме славу українських ракетобудівників.

Тимошенко побажала працівникам ракетно-космічної галузі України творчого натхнення, сил і життєвої енергії.

У своєму вітанні, розміщеному на сайті Верховної Ради, Яценюк зазначив, що “ракетно-космічний комплекс є одним з провідних і конкурентоздатних у структурі промислового виробництва України. Без перебільшення можна сказати, що він, маючи значний науково-технічний, виробничий і кадровий потенціал, значною мірою впливає на розвиток машинобудівної галузі, економіки держави в цілому, стверджує авторитет України в світі”.

За його словами, останніми роками було знайдено нові форми співпраці з провідними аерокосмічними фірмами світу, встановлено плідні контакти з Європейським космічним агентством, Європейською комісією, що надало можливість залучити до України значні іноземні інвестиції. Підприємства ракетно-космічного комплексу беруть участь в реалізації багатьох міжнародних космічних проектів, серед яких ”Морський старт”, ”Дніпро”, ”Циклон-4”, ”Наземний старт”, міжнародна космічна станція тощо.

На думку спікера ВР, активні дії підприємств космічної галузі на світовому ринку космічних послуг додають впевненості, що економіка України перебуває на вірному шляху реформування й поступового підйому.

Яценюк побажав усім працівникам галузі й надалі примножувати славу українських ракетобудівників, створювати нові космічні проекти на благо українського народу.

Згідно з Указом Президента від 13 березня 1997 року, День працівників ракетно-космічної галузі України відзначається щорічно 12 квітня.