newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Закордонні паспорти видаються за новою схемою

201
Закордонні паспорти видаються за новою схемою

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписав розпорядження, яким, зокрема, передбачено запровадити щоденний прийом громадян у підрозділах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб упродовж всього робочого тижня з оформлення й видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Видео дня

Як повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю й міжнародної діяльності МВС України, таке рішення ухвалено у зв'язку з численними скаргами громадян, критичними публікаціями в засобах масової інформації щодо незручностей, які мають місце в «паспортних» підрозділах органів внутрішніх справ під час видачі закордонних паспортів (черги, обмежений графік роботи, повільність оформлення документів тощо).

Окрім цього, за рахунок вакантних посад буде збільшено необхідну кількість працівників відповідних підрозділів на місцях. Водночас розпорядженням міністра заборонено використання працівників «паспортної» служби для виконання будь-яких завдань, не передбачених положенням про Департамент громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, пише УНІАН.

Акцентовано увагу також на підвищенні рівня технічного забезпечення територіальних підрозділів «паспортної» служби. Так, для придбання додаткових автоматизованих робочих місць введення інформації та відповідних технічних засобів надано дозвіл на залучення коштів спеціального фонду, які надходять від надання підрозділами служби ГІРФО платних послуг.

Зважаючи на важливість вирішення цих проблем, МВС сподівається на допомогу органів місцевого самоврядування в питанні закупівлі технічних засобів, необхідних для поліпшення якості роботи «паспортних» підрозділів, ідеться в повідомленні.