newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Скасування недоторканності: депутати чекають підтримки

216
Скасування недоторканності: депутати чекають підтримки

Народний блок Литвина виступає проти скасування депутатської недоторканності. Про це заявив представник блоку Олег Зарубинський, повідомляє ИМК.

Видео дня

Депутат нагадав, що в Україні більше 45 тис. людей мають імунітет.

«Сьогодні в Україні певні статуси недоторканності, точніше імунітет, є в 45 тисяч громадян. А чому ставиться питання лише про 450, мені зрозуміло. Ретрансляторами цієї політики, точніше, тиск на парламент і підвішування депутатів на гачок для того, щоб ті не могли відстоювати інтереси своїх виборців, зокрема, захищаючи від свавілля правоохоронних органів, є ті люди, які хотіли б, щоб депутати були їх маріонетками», - резюмував нардеп.

Також політик висловив думку, що правоохоронні й каральні органи в Україні перетворилися на політичні структури, які очолюються не професіоналами, а політичними активістами, деякі з яких - з неадекватною психікою, більше того, правоохоронні органи стають інструментом впливу на своїх політичних опонентів. «У таких умовах нам, звичайно, здається, потрібно знімати імунітет з усіх 45 тисяч людей, які ним користуються», - зазначив він.

Нагадаємо, що в четвер депутати відмовилися вносити до порядку денного питання про скасування депутатської недоторканності.