newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Симоненко визначився, коли виведе людей на вулиці

171
Симоненко визначився, коли виведе людей на вулиці

Лідер фракції КПУ Петро Симоненко запевняє, що опозиційні сили продовжуватимуть блокувати роботу ВР, поки не буде вирішено питання щодо НАТО.

Видео дня

Про це лідер комуністів заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

«Блокування триватиме», - сказав Симоненко.

За його словами, це робиться з тією метою, щоб представники коаліції зрозуміли, що вступ України до НАТО є великою загрозою. При цьому, за словами Симоненка, під дахом парламенту ця проблема не може бути вирішена. «Верховна Рада не є незалежним органом і перебуває сьогодні під контролем не лише президентського секретаріату, а й інших структур», - сказав він.

При цьому, за словами лідера КПУ, всі ці питання «необхідно вирішувати на площах і на вулицях, тобто закликати громадян, щоб вони були активними учасниками вирішення майбутнього нашої держави». "У нас вже визначено дати, коли ми проводитимемо протести", - додав Симоненко.

Симоненко зазначив, що під час консультацій дуже часто лунала теза про проведення дострокових виборів. «Уже сигнали визначені дає Секретаріат Президент про те, що вони готують Президенту такі рішення», - сказав він.

Лідер комуністів зазначив, що дострокові вибори необхідно проводити одночасно з референдумом щодо НАТО, статусу російської мови й існування інституту президента.