newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вдівцю Бхутто пробачили корупцію

174
Вдівцю Бхутто пробачили корупцію

Пакистанський антикорупційний суд у середу, 5 березня, офіційно закрив п'ять кримінальних справ, порушених стосовно вдівця Беназір Бхутто Азіфа Алі Зардарі.

Видео дня

Як повідомив журналістам адвокат Фарук Наїк, зараз на розгляді перебуває ще дві кримінальні справи проти Зардарі, однак їх, швидше за все, буде закрито на наступному засіданні суду. Він також повідомив, що суд ухвалив повернути вдівцю гроші, які перебувають на заморожених судом рахунках, передає Лента.ru з посиланням на AFP.

Лідер опозиції Беназір Бхутто та її чоловік Азіф Алі Зардарі були амністовані в жовтні 2007 року після того, як президент Пакистану Первез Мушарраф підписав Указ про національне примирення. Після цього Бхутто та її чоловіка змогли безперешкодно повернутися до країни, не побоюючись судового переслідування з боку пакистанської влади.

Нагадаємо, Беназір Бхутто вбили під час мітингу її прихильників наприкінці грудня 2007 року. Після її загибелі Пакистанську народну партію очолили її старший син Білавал і чоловік.

18 лютого пакистанська опозиція отримала переконливу перемогу на парламентських виборах, отримавши більше двох третин місць у парламенті.