УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Депутат від НУ-НС звинуватив БЮТ у подвійних стандартах

264
Депутат від НУ-НС звинуватив БЮТ у подвійних стандартах

Народний депутат від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Михайло Полянчич вважає, що ситуація з депутатами-перебіжчиками в Київській міській раді нічим не відрізняється від тієї, що складається в інших регіонах країни, але Блок Юлії Тимошенко діє ситуативно, використовуючи подвійні стандарти, повідомляє прес-служба блоку.

Видео дня

Як приклад депутат навів ситуацію з тернопільською облрадою. «Поведінка депутатів від фракції БЮТ, зокрема голови Тернопільської обласної ради Михайла Миколенка набуло вже ознак кримінальної справи. Блокування роботи облради триває три місяці» – сказав Полянчич.

За його словами, через поведінку БЮТівця фракція НУ-НС не може виключити зі своїх лав деяких представників фракції. «Уже навіть є рішення територіальної виборчої комісії, 10 нових депутатів отримали посвідчення. Але робота Тернопільської обласної ради фактично паралізована через неадекватні дії депутатів з фракції БЮТ», – підкреслив Полянчич.

Як повідомляв «Оглядач», засідання ЦВК з 11 по 13 березня були зірвані через відсутність кворуму. На засіданні планувалося розглянути питання про реєстрацію депутатів від БЮТ.