УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Головний даїшник України залишається на своїй посаді

201
Головний даїшник України залишається на своїй посаді

Начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць залишається на своїй посаді. Про це на прес-конференції в Києві заявив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, повідомляє УНІАН.

Видео дня

За його словами, розслідування, проведене міністерством, не виявило в діях Коломійця жодних порушень. «За результатами службового розслідування в діях Сергія Коломійця не встановлено жодних порушень, і він, очевидно, працюватиме на посаді, поки не буде вивчено його рапорт з урахуванням побажань Президента», - сказав головний міліціонер.

Як повідомляв «Оглядач», 18 лютого Президент України зобов’язав начальника Державного департаменту ДАІ МВС України Сергія Коломійця, начальника спецпідрозділу ДАІ «Кобра» і його заступника Олексія Кожу написати заяви про звільнення з посад.

Про це він заявив на колегії МВС України після того, як голова ВР Арсеній Яценюк повідомив про один випадок на дорозі, свідком якого він став особисто.

19 лютого Юрій Луценко тимчасово усунув від виконання службових обов'язків С.Коломійця до закінчення службового розслідування за фактом інциденту за участю Арсенія Яценюка.

Тим часом сам Сергій Коломієць написав рапорт про відставку з мотивуванням, що не може залишатися на посаді через недовіру, висловлену йому Президентом України.