УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

РФ похвалили за Абхазію

183
РФ похвалили за Абхазію

Генсек Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) Микола Бордюжа позитивно оцінює скасування економічних санкцій РФ щодо Абхазії, повідомляє РІА «Новости».

Видео дня

«Рішення Росії про вихід з режиму обмежень щодо Абхазії продиктоване часом і було прийняте в результаті еволюції російсько-абхазьких відносин», - зазначив він.

За словами Бордюжі, це рішення стимулюватиме розвиток економіки країни. «Це рішення назріло, і я вважаю, що воно правильне, тому що дозволяє абхазькому регіону розвиватися, дозволяє підняти соціально-економічний стан справ у Абхазії», — сказав він.

Генсек також зазначив, що ухвалення такого рішення позитивно позначиться як на інфраструктурі Абхазії, так і на відносинах невизнаної республіки з Росією. «Це добре — отже, буде взаємодія з російською територією, що однаково важливе як для абхазького, так і для російського народів. Це еволюція розвитку тих процесів, що відбуваються», — зазначив генеральний секретар ОДКБ.

Як повідомляв «Оглядач» 6 березня, Росія скасувала запроваджені в 1996 році торговельно-економічні, фінансові й транспортні санкції щодо Абхазії та запропонувала іншим країнам СНД також вийти з режиму обмежень щодо невизнаної республіки.