УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«НУ» обурила аморальна поведінка Росії

303
«НУ» обурила аморальна поведінка Росії

«Наша Україна» висловлює обурення заявами представника Російській Федерації при відділенні ООН у Женеві, які є наругою над пам'яттю мільйонів жертв геноциду 1932-33 років.

Видео дня

«Представник Росії при відділенні ООН дозволив собі щодо організованого комуністичним режимом СРСР голодомору вживати термін «так званий» і відкрито агітувати проти міжнародного визнання цього злочину геноцидом українського народу», – сказано в заяві партії.

Згідно з текстом заяви, «тисячі документів і свідчень доводять, що Голодомор 1932-33 років був цілеспрямованим геноцидом українського народу. Заперечувати цей факт на тій підставі, що жертвами вбивства голодом, спрямованого проти українців, стали й люди інших національностей, - все одно, що заперечувати голокост на тій підставі, що в нацистських газових камерах гинули не лише євреї».

Партія підкреслює, що все це добре відомо російським посадовцям, як і те, що трагедія Голодомору визнана злочином геноциду в Україні й багатьох країнах світу.

«Однак Росія дотепер не визнала злочину геноциду, а її посадовці дозволяють собі робити заяви, які ганьблять пам'ять наших замучених голодом співвітчизників», – наголошується в тексті.

Партія закликала дипломатію Російської Федерації припинити аморальну протидію міжнародному визнанню Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу.

Нагадаємо, напередодні МЗС України також поширив заяву про те, що Міністерство закордонних справ України обурене закликами Росії до ООН не визнавати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.